Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna ...Kolej do ekranu...
...Pociąg do filmu...

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wizyta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna -> Pręgi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 22:04    Temat postu: wizyta Odpowiedz z cytatem

Kiedy rozmawiamy z Ewą, akurat jedzie do bankomatu po pieniądze dla księdza. Wizytę duszpasterską przyjmuje ze względu na męża, który jest wierzący. Ona sama przyjęła księdza raz w życiu, kiedy była jeszcze na studiach. - Pamiętam jak ksiądz zapukał do drzwi, otworzyłam i od razu powiedziałam, że nie jestem wierząca, więc po kolędzie go nie przyjmę, ale akurat wstawiam wodę na herbatę, więc mogę przyjąć go "po świecku" i po prostu zwyczajnie porozmawiać - opowiada.

Ksiądz wszedł, po czym po chwili rozmowy zaproponował, żeby się zaprzyjaźnili jak kobieta i mężczyzna. - Zapytałam księdza co ma na myśli, więc odparował, że przecież sama zaproponowałam mu świecką wizytę, po czym zaczął dotykać mnie po nodze - wspomina Ewa. - Natychmiast powiedziałam, że ta wizyta to pomyłka i wyprosiłam go z domu.
Reklama

Wysłany: Pon Sty 22, 2018 22:04    Temat postu:

Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Po świecku" księdza przyjął także Wojciech, fotograf. Choć w tym przypadku historia miała pozytywne zakończenie. - Kiedy otworzyłem drzwi, od razu oznajmiłem, że jestem niewierzący, ale zapraszam na kawę albo herbatę - opowiada. - Przegadaliśmy dobrą godzinę, przy czym to głównie on się zwierzał ze swojego kryzysu wiary. Chyba nie miał tak po ludzku chłop z kim pogadać. Cieszę się, że wybrał mnie - dodaje mężczyzna.

Śliwowica z księdzem

Równie miło spotkanie z księdzem wspomina Magda, podróżniczka i autorka bloga "Dziecko w drodze". Ksiądz odwiedzał jej mieszkanie zawsze jako ostatnie. Wiedział, że lubi jeździć po świecie, a z wojaży zawsze przywozi lokalne trunki. - Pamiętam jak przychodził, zasiadał przy stole i pytał zawadiacko, co mam w barku - opowiada kobieta. - Pamiętam jak otworzyłam przywiezioną ze Wschodu, którym ksiądz także bardzo się interesował, śliwowicę i toczyliśmy długie rozmowy o naszych podróżniczych doświadczeniach.
jacko

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świat bez ludzi, można? można, spacer to czysta przyjemność a przyroda jeszcze się odegra /taki serial fantasty/, no przynajmniej przyrost trzeba opanować czyli skończyć z bełkotem kościoła że bez kondoma to piekło, skąd oni się biorą?ypowiedzi niektórych ( a jest ich sporo ), trudno uwierzyć że potrafimy tak paskudnie siebie straktować. A może to ktoś podszywa się pod nas, chcąc nas zaszczuć na siebie, bo trudno uwierzyć, że tak wrednym językiem możemy się posługiwać w stosunku do siebie. Czas pokazuje, jak bardzo jesteśmy od siebie uzależnieni i jak bardo sobie potrzebni, a jak się cenimy i traktujemy. > Nie zrobisz zakupów, bez ekspedientki > Nie otrzymasz pomocy medycznej bez personelu med. > Nie dostaniesz się do domu, bez kierowcy autobusu, maszynisty itp. Nie ma potrzeby dalej wyliczać, bo długo trzebaby wyliczać, a wiemy z ilu wszelkich usług i świadczeń korzystamy; a JAK DOCENIAMY NASZYCH OBSŁUGUJĄCYCH ? Wspieraj radą i pomocą; nie szukaj winy i winnych
Atmosfera klimatyzacji wokół peletonu - w pewnym stopniu - przypomina sytuację klimatyzacja Pruszków z Wyścigiem Pokoju 1986 roku. Zaledwie kilkanaście dni po awarii w elektrowni atomowej w klimatyzacja Bemowo Czarnobylu kolarze zostali zmuszeni do jazdy zaledwie 100 km od miejsca katastrofy. Organizatorzy mieli za nic, klimatyzacja że narażają ich zdrowie na poważne konsekwencje. klimatyzacja konstancin
- Szczęście w nieszczęściu, że sprzyjał nam wiatr - wspominał po latach Ryszard Szurkowski. - Wiał w drugą stronę i pchał śmiercionośną chmurę nie w kierunku Kijowa, a Skandynawii. Gdyby było odwrotnie... Aż boję się pomyśleć. zakończenie montaż klimatyzatorów Bemowo wyścigu Paryż-Nicea poważnie wybrzmiał 11 marca. Nic z tego. Dzień później kolejny apel klimatyzacji - znów bez odzewu. 13 marca do 6. etapu nie przystąpili klimatyzacja konstancin kolarze Bahrain-McLaren (m.in. były kolarz CCC, Jan Tratnik). W sobotę nie wystartują z kolei zawodnicy Israel Start-Up Nation. W peletonie pojedzie zaledwie 95 kolarzy. montaż klimatyzacji Raszyn A na liście startowej do pierwszego etapu było 136 nazwisk.
Miał być jeszcze etap w niedzielę, klimatyzacja Raszyn ale organizatorzy zrezygnowali. Czemu nie zrezygnowali kilka dni wcześniej? Czemu peleton w ogóle wystartował? koronowirus dezynfekcja pomieszczeń
Więcej szczegółów o tym wyjątkowym wyścigu znajdziecie . Oczywiście koronawirus generalnie nie jest aż tak dużym zagrożeniem dla samych zawodników, ale przecież oni wrócą montaż klimatyzacji Pruszków do swoich najbliższych, m.in. rodziców, teściów, koronowirus odkażanie pomieszczeń którzy z racji podeszłego wieku są bezbronni wobec koronawirusa.
czemuś, bo największą winę ponosimy wszyscy, usprawiedliwiając swoją chciwość, podłość i okłamując siebie samych, że jest wszystko w porządku. Będzie w porządku; jak przeżyjemy i wyciągniemy wnioski, że mamy się szanować i troszczyć się o Ziemię, aby nas uchowała przy życiu, dając możliwość naszym dzieciom cieszenia się jej cudownymi urokami.
Reklama

Wysłany: Sob Mar 14, 2020 19:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna -> Pręgi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: