Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna ...Kolej do ekranu...
...Pociąg do filmu...

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wrażenia...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna -> I jak to było...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gal_Anonim
Looser

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 11:53    Temat postu: Wrażenia... Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, jakie macie wrazenia po pobycie na maratonie? ;> Mi sie wydaje, ze bylo calkiem spoko, niezla organizacja, ludzi tez troszke sporo bylo, czym bylem zaskoczony (oczywiscie na +), filmy rowniez ogladalem z zaciekawieniem, no moze tutaj troche przesadzilem, ale generalnie impreza chyba udana, choc z poczatku mulilem, za co przepraszam Wink
Czyli jak latwo sie domyslic bylem na Waszym Maratonie, a nikt mnie nie poznal ;( Krwawy co jest? Widzialem Cie przeciez i nie zareagowales? Tak NIE moze byc! Musisz popracowac nad czujnoscia Wink

Btw Panie Admin, czemu zostaly skasowane tematy i posty w nich zawarte? To, ze nie bedziemy juz proponowac filmow do maratonu, nie znaczylo ze trzeba ten temat usuwac, zablokowac temat i po sprawie, a dzieki Tobie poszlo w niepamiec ~100 postow ;\

Wysłany: Pią Lut 01, 2008 11:53    Temat postu:

Powrót do góry
KrwawySekator

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gal ja wczoraj mialem ważniejesze sprawy niż szukanie CIebie. A wracając do tematu maraton super:) fajna imprezka, filmy też całkiem wporządku. Oby więcej takich nocek:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuba

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maraton bardzo udany Very Happy, filmy mi sie podobaly, a najbardziej Deja Vu. Ludzi sporo czyli pomysl wypalil.
Popieram poprzednika: oby wiecej takich nocek! Very Happy (proponuje tylko zeby nastepnym razem puscic wiecej komedii Razz).
Powrót do góry
Dr Ożdż
Ojciec Dyrektor

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrrrraaauuu... wstałem, przeciągnałem się i poczulem chęć na kawkę. Cóż, po imprezie pozostają miłe wspomnienia. Okazalo sie, że jest dość duże zainteresowanie. Frekwencja zaskoczyła mnie , bo spodziewałem się, że filmy obejrzę z 15 maniakami cierpiącymi na bezsennośćSmile A tu taki tłumek zaatakował Shocked Przyznam się, ze byłem dosc sceptycznie nastawiony do Skazanego, ale film dobrze mnie wessał. Fajnie oddany klimat czasów, w których spędziłem wczesne dzieciństwo.
Odpowiadam od razu, że tego typu maratony mogą się odbywać tylko w okresie ferii i wakacji. Wydaje mi sie w ogóle, że raz na pół roku to jest wystarczająco, żeby impreza zachowała szczególny charakter.
Sprawki organizacyjne:
1. Następnym razem bankowo muszę mieć mikrofon Smile
2. Zastanawialiśmy się z kilkoma osobami, które sprzątały ze mną po imprezie dlaczego wszyscy akurat mieli busa 6 minut po ostatnim filmie i dali dyla w podskokach. Nawet przy ćwiczeniach z ewakuacji szkoły nie idzie to tak sprawnie jak poszło wczoraj:) I dlaczego niektórzy podziękowali nam za seanse pozostawiając karton po soczku, rozwalony popcorn, pół butelki pepsi, rozdeptane paluszki, itp. To oczywiście gadka tylko do kilku nie wychowanych pokurczy. Krótko mówiąc niektórzy pomylili lokal z McDonaldem albo Multikinem. W kinie gdzie płacisz 18 zeta za bilet sprzątanie chlewu po Tobie jest wliczone w cenę. Tutaj ktoś to musiał za Ciebie zrobić gratis - konkretnie kilkoro miłych ludków i ja.
3. Colette, jak moge Ci oddać film??? Dziś albo jutro rano, bo potem następny termin będzie po feriach - wyjeżdżam na cały tydzień.

Pozdrawiam wszystkich maratończyków. Pokój.
Powrót do góry
luk17

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

impreza sie udala bylo swietnie Very Happy filmy bardzo dobrze dobrane i puszczone w bardzo dobrej kolejnosci
nastepny raz to pewnie beda wakacje wiec coz juz sie nie moge doczekac
Powrót do góry
Colette
POLITI

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak panu będzie pasowało, to jutro rano Wink
Vampire

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, maraton był udany:P
wymiękłam tylko na Deja Vu kiedy uświadomiłam sobie, że śpię z otwartymi oczami i udałam się na spoczynek xD:D

A najbardziej podobali mi się "Inni"Razz mrrau Very Happy
mr.myers

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak wam minął weekend?

http://www.regeneracja24h.pl/
Powrót do góry
wojtek443

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słabo ja to tutaj widze
Reklama

Wysłany: Nie Mar 12, 2017 07:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna -> I jak to było... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: