Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna ...Kolej do ekranu...
...Pociąg do filmu...
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klimatyzatory i klimatyzacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna -> Twój filmik w sieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 22:03    Temat postu: klimatyzatory i klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Państwo działa sprawnie bo na jego czele stoi władza, która odradza się jak stułbia i żyje wiecznie.
Nie musi nawet wymieniać tak jak stułbia wszystkich komórek, wystarczy
że zmieni co jakiś czas skórę (z czerwonej na różową)Proponujemy Państwu szeroka gamę urządzeń klimatyzacyjnych przyjaznych użytkownikowi klimatyzacji wykorzystujących najnowsze technologie klimatyzacyjne. Urządzenia klimatyzacyjne do nabycia bezpośrednio w naszej firmie. Zapewniamy usługi w zakresie montażu oraz późniejszego serwisu klimatyzacji gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego klimatyzatorów.

Nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych, kurtyn powietrznych, osuszaczy i nagrzewnic powietrza. Dokładnych informacji w zakresie parametrów technicznych klimatyzacji lub przeznaczenia poszczególnych urządzeń klimatyzacyjnych udzieli Państwu pracownik naszej firmy . Zapraszamy do kontaktu z nami. W trosce o zagwarantowanie prawidłowego klimatyzacja Warszawa funkcjonowania urządzeń klimatyzacyjnych, pragniemy zaproponować Państwu usługi w zakresie konserwacji klimatyzacji, oraz stałego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Sprężarki chłodnicze i klimatyzacyjne służą do sprężania czynnika chłodniczego w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacji, służących do chłodzenia powietrza, wody lub odprowadzanie ciepła z otaczającego klimatyzacji powietrza czy wody chłodzącej. W tego typu instalacjach najczęściej stosowane czynniki chłodnicze to amoniak lub HCFC. Agregat skraplający TM to zbudowane z podzespołów Danfoss urządzenie chłodnicze, które zapewnia szybką, łatwą instalację oraz wysoką efektywność energetyczną urządzeń klimatyzacji . Zwartą nowoczesna konstrukcja, solidna, stalowa, estetyczna obudowa – zapewniają cichą pracę, bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na czynniki atmosferyczne.
Podczas cyklu chłodniczego czynnik roboczy jest zasysany przez sprężarkę, a następnie w procesie politropowym sprężany – jego ciśnienie oraz temperatura rosną, a objętość właściwa się zmniejsza. Sprężarki tego typu zwiększają ciśnienie czynnika roboczego od 2-5 bar do ponad 25 bar.
Wszystkie agregaty klimatyzacji mają kompletną instalację elektryczną i przechodzą testy fabryczne. Urządzenia te cechuje wyjątkowa łatwość instalacji: wystarczy zamontować agregat, podłączyć sterownik, połączyć z obiegiem parownika klimatyzacji dwoma przyłączami lutowanymi, napełnić układ czynnikiem chłodniczym, włączyć zasilanie i skontrolować poprawność rozruchu oraz wydajność chłodzenia.
Stosunek ciśnienia czynnika opuszczającego sprężarkę do ciśnienia parowania powinien wynosić około 10, ponieważ w innym przypadku wzrost temperatury czynnika roboczego podczas sprężania mógłby być zbyt duży. Gorący gaz po opuszczeniu sprężarki trafia na skraplacz gdzie oddaje ciepło.
Proponujemy, aby przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych wykonywać dwa razy w roku, a w przypadku niekorzystnego środowiska dla pracy klimatyzatora co trzy miesiące, co pozwoli utrzymać urządzenia klimatyzacyjne w dobrym stanie technicznym. Regularne przeglądy klimatyzatorów zapewnią maksymalną wydajność chłodniczą i zminimalizują ryzyko wystąpienia awarii klimatyzacji.

Zajmujemy się również serwisowaniem urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, oraz chłodniczych. Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują również obszary z zakresu elektryki, energetyki i automatyki klimatyzacji. Wykonujemy także pomiary instalacji elektrycznych.

Zgłoszenia serwisowe
Zgłoszeń serwisowych klimatyzacji można dokonywać drogą telefoniczną pod numery podane w zakładce kontakt lub poprzez wysłanie na nasz adres e-mail wypełniony druk zgłoszenia klimatyzacji udostępniony poniżej. Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy również formularz klimatyzacji gotowy do wypełnienia na naszej stronie, który udostępniamy poniżej. Wysłane w ten sposób zgłoszenie trafi bezpośrednio na naszą skrzynkę poczty elektronicznej.


Wentylacja naturalna - najpopularniejsza i najtańsza. Zubożałe powietrze wywiewane jest za pomocą kanałów wywiewnych klimatyzacji wykorzystując zjawisko podciśnienia. Świeże powietrze klimatyzacji dostaje się do pomieszczeń za pomocą nieszczelności w oknach, drzwiach i przegrodach budowlanych. Niestety nowoczesne technologie klimatyzacji zapewniają niezwykle szczelne budynki, przez co naturalna możliwość nawiewu świeżego powietrza jest niezwykle ograniczona, prawie niemożliwa. Wręcz przeciwnie, następuje odwrócenie ciągu w przewodach wentylacyjnych i powietrze zamiast wywiewać jest zasysane do pomieszczeń. Wtedy też dodatkowo stosuje się nawiewniki powietrza lub nasady kominowe. Na sprawność wentylacji naturalnej wpływają też warunki pogodowe, różnica temperatur, kształt dachu, wysokość komina itp.
Potrzebujesz klimatyzatora kasetonowego, ale masz mało miejsca na jego instalację klimatyzacje? Rozwiązaniem jest nowy klimatyzator kasetonowy 1-kierunkowy typu Slim firmy Samsung. Wyjątkowo smukły design ułatwia instalację, zapewniając jednocześnie doskonałą dystrybucję powietrza i cichą pracę.
Wentylacja mechaniczna - (w tym mechaniczna nawiewiewno-wywiewna i mechaniczna wywiewna). Obieg i wymiana powierza wymuszony jest przez układ wentylatorów lub centrale wentylacyjne. W pełnej wentylacji mechanicznej mozna precyzyjnie określić ilość wymian powietrza na godzinę w danym pomieszczeniu. Wentylacja mechaniczna wywiewna ma wywiew wymuszony dzięki układowi wentylatorów. Nawiew jest naturalny.
Cztery kierunki nawiewu powietrza w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami stanowią idealne rozwiązanie dla lokalizacji z małą przestrzenią nad sufitem. Możliwość montażu klimatyzacji w modułach 600x600 pozwala na wykorzystanie tego typu klimatyzatorów w większości systemów sufitów podwieszanych.


Przepompownie Ścieków
Oferowane przez Nas separatory SEKOW stosowane są opcjonalnie przy budowie oczyszczalni M-BOŚ, jako przepompownie ścieków lub wody oczyszczonej.
Mogą być również stosowane i montowane bez oczyszczalni, jako zbiorniki pozwalające zgromadzić zapas oczyszczonej wody, którą można wykorzystać do podlewania, mycia samochodów itp.
Przepompownie i separatory FETT-P można również montować do innego typu oczyszczalni, które Państwo posiadacie. Mogę służyć one do przepompowywania ścieków do istniejących szamb. Przepompownie i separator STH-P mają wiele zastosowań.
Nasza Firma poza w/w przepompowniami wykonuje również przepompownie na zamówienie pod konkretną specyfikację.
to oczyszczalnia przeznaczona separator REKO-P dla maksymalnie pięciu użytkowników. Jej działanie oparte jest na zasadzie osadu czynnego, dzięki któremu zanieczyszczenia organiczne zostają przetworzone na wodę, dwutlenek węgla, związki mineralne oraz biomasę osadu czynnego.

Zaletą oczyszczalni jest łatwy i szybki montaż, brak potrzeby dodawania do ścieków biopreparatów oraz bardzo niskie koszty eksploatacji.

Ze względu na niewielką powierzchnię potrzebną do instalacji, oczyszczalnie regulator przepływu HYDROSTOP bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku dysponowania małą powierzchnią terenu.
Dzięki stosowaniu metody produkcyjnej ROTOMOULDING, oczyszczalnie są szczelne, trwałe oraz odporne na korozję i substancje agresywne, zawarte w ściekach!
Zalety przydomowej oczyszczalni ścieków
JAKOŚĆ
Wysoka skuteczność oczyszczania ścieków osadniki zawiesin TRAP
Materiał konstrukcyjny (polietylen) odporny na zniszczenia oraz korozję
Filtr doczyszczający zainstalowany na wylocie osadnika
WYGODA
Łatwy i szybki montaż
Możliwość ciągłej kontroli pracy oczyszczalni czyszczenie separatoraPaństwo działa bardzo sprawnie, proszę pana redaktora. Właśnie pojawiła się na łamach informacja, że w sprawie nielegalnej budowy wyciągu w Zieleńcu i różnych z tą budową związanych przestępstw, Prokuratura Apelacyjna w Poznaniu umorzyła postępowanie dotyczące Ryszarda Sobiesiaka, jego syna Marka oraz byłych polityków PO Zbigniewa Chlebowskiego i Marcina Rosoła.
Brak potrzeby dodawania do ścieków biopreparatów, dzięki podziałowi osadnika zapewniającego lepszą jakość oczyszczania
Proste i małe wymiary urządzeń
Możliwość stosowania separator KESSEL na niewielkich terenach
Możliwość stosowania przy wysokim poziomie wód gruntowych, a także przy występowaniu gruntu trudno przepuszczalnegoOczywiste jest, że nasze państwo nie może sprawnie działać. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że mamy u nas wyjątkowy rodzaj opozycji w postaci silnej, wodzowskiej partii PiS, która pod kierownictwem Jarosława Kaczyńskiego tak naprawdę to wcale nie zmierza do przejęcia władzy. Po swoich doświadczeniach w kierowaniu państwem Jarosław Kaczyński wpadł na niezwykle osobliwy pomysł umiejscowienia się ponad wszelką formalną władzą w Polsce. Odkrył, że najlepiej zrobić to będąc w opozycji, a legitymacją do tego ma być jego wielki patriotyzm oraz zasługi w walce o wolną Polskę. Nie wszyscy jego współpracownicy chcą przyjąć rolę wspomagającą tą wymyśloną przez niego funkcję, stąd coraz częstsze niesubordynacje niektórych z nich. PO w tej sytuacji nie obawia się utraty władzy, a to zagraża naszej demokracji i prawidłowemu rozwojowi kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama


Wysłany: Sob Lut 25, 2012 22:03    Temat postu:

Powrót do góry
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcamy do kontaktu separator SELKO-T i wysyłania zapytań ofertowych.
Po uzyskaniu od Państwa informacji o danym urządzeniu, przygotujemy indywidualną ofertę.

Oczywiste jest, że nasze państwo nie może sprawnie działać. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że mamy u nas wyjątkowy rodzaj opozycji w postaci silnej, wodzowskiej partii PiS, która pod kierownictwem Jarosława Kaczyńskiego tak naprawdę to wcale nie zmierza do przejęcia władzy. Po swoich doświadczeniach w kierowaniu państwem Jarosław Kaczyński wpadł na niezwykle osobliwy pomysł umiejscowienia się ponad wszelką formalną władzą w Polsce. Odkrył, że najlepiej zrobić to będąc w opozycji, a legitymacją do tego ma być jego wielki patriotyzm oraz zasługi w walce o wolną Polskę. Nie wszyscy jego współpracownicy chcą przyjąć rolę wspomagającą tą wymyśloną przez niego funkcję, stąd coraz częstsze niesubordynacje niektórych z nich. PO w tej sytuacji nie obawia się utraty władzy, a to zagraża naszej demokracji i prawidłowemu rozwojowi kraju.
Klimatyzacja umożliwiają pełną kontrolę temperatury. Stworzenie klimatyzacją komfortowych warunków dostosowanych do indywidualnych potrzeb, dla jak najlepszego samopoczucia. Klimatyzacja daje nie tylko poczucie komfortu, ale również zwiększenie wydajności, uczucie świeżości i aktywności nawet przy najbardziej niesprzyjających warunkach panujących na zewnątrz.

GRZANIE
Klimatyzatory to nie tylko możliwość chłodzenia latem. Mogą być one wyposażone w pompę ciepła , rozwiązanie to umożliwia grzanie w okresach przejściowych, czy też użycie klimatyzatora jako jedyne źródło ciepła zimą. Jest to przyjazna alternatywa dla środowiska w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów grzewczych, ponieważ pobiera ona energię z zewnątrz i przekazuje ją do pomieszczenia. Pompy ciepła są do pięciu razy bardziej energooszczędne niż tradycyjne systemy grzewcze.

WENTYLACJA
Z klimatyzacją może być zintegrowana wentylacja która wyrzuca zużyte powietrze a wprowadza czyste powietrze z zewnątrz.

OCZYSZCZANIE
Klimatyzatory wyposażone są w różnego rodzaju filtry (standardowe siatkowe, węglowe, plazmatyczne), które w zależności o rodzaju klimatyzatora mogą oczyszczać powietrze z kurzu, pyłków, dymu, a nawet zabijać wirusy i grzyby.
Przede wszystkim należy pamiętać o unikaniu szoku termicznego. Kiedy w upalne dni temperatura na zewnątrz pomieszczenia sięga 30 stopni Celsjusza temperaturę wewnątrz pomieszczenia należy ustawić o 5 do 7 stopni niższą (nie więcej). Jeśli ustawiona temperatura wewnątrz będzie niższa np. 20 stopni Celsjusza po montaż klimatyzacji opuszczeniu pokoju i wyjściu na zewnątrz nasz organizm będzie nagle narażony na temperaturę aż o 10 stopni C wyższą. Przeżyjemy mały szok termiczny, który może być przyczyną kataru, czy zapalenia gardła. Oczywiście, nasza wrażliwość na różnice temperatur jest cechą bardzo indywidualną.

Nie ustawiać nawiewu z jednostki wewnętrznej klimatyzatora bezpośrednio na siebie i nie tworzyć sytuacji przebywania w „zimnym przeciągu”.

I ostatnia prosta zasada zdrowego korzystania z klimatyzacji. Pamiętajmy, aby odpowiednio wcześnie przed opuszczeniem klimatyzowanego pomieszczenia, w którym przebywamy dłuższy czas, zwiększyć temperaturę w pokoju, bądź też wyłączyć klimatyzator . Powolny wzrost temperatury w pomieszczeniu zmniejszy różnicę temperatur i pozwoli uniknąć szoku termicznego.

Pamiętając o tych trzech prostych zasadach oraz o rozsądnym korzystaniu z urządzeń klimatyzacyjnych , możemy cieszyć się komfortem termicznym w upalne dni bez narażania własnego zdrowia.
OSUSZANIE
Podczas chłodzenia klimatyzator osusza powietrze, ma to wpływ zarówno na podwyższenie poczucia komfortu jak i ograniczenie wzrostu zanieczyszczeń, pleśni i grzybów (właściwy poziom wilgotności ogranicza lub zatrzymuje wzrost zanieczyszczeń i pleśni). Optymalna wilgotność zapewnia również dłuższą żywotność domu i urządzeń.

Nasza firma oferuję pełną gamę urządzeń klimatyzacji w segmencie mieszkaniowym.
Charakteryzują się one klimatyzacyjną nowoczesną linią , jednocześnie tak zaprojektowaną aby pasowały do każdego rodzaju wnętrza. Produkty te posiadają zaawansowane systemy filtracji przy jednoczesnym niskim poborze energii elektrycznej i cichej pracy.
Nasze klimatyzatory zapewniają odpowiedni klimat w mieszkaniu i to nie tylko w oparciu o możliwość kontrolowania parametrów powietrza. Jego wysoka jakość zapewniona jest poprzez wiele stopni filtracji, wstępne uzdatnianie, usuwanie drobnych cząstek, wirusów, bakterii, alergenów lub też całkowite oczyszczanie. Korzyści finansowe zapewnia filtracja elektrostatyczna: brak wydatków na części zamienne.

W segmencie możemy wyróżnić następujące typy urządzeń klimatyzacyjnych :

SPLIT – ścienne , kompaktowe , płaskie eleganckie przeznaczone do lokalizacji mieszkaniowych lub mniejszych lokalizacji komercyjnych.
Proponujemy Państwu urządzenia klimatyzacyjne renomowanych firm w dogodnych cenach.

W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory firm Toshiba, Carrier, Mitsubishi, Fuji Electic.

Klimatyzacja, proponuje Państwu profesjonalny dobór klimatyzatorów , montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zatrudniane przez nas ekipy instalacyjne klimatyzacyjne posiadają długoletnią praktykę w montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych. Nasze ekipy monterskie uczulone są na pozostawianie po sobie czystości.
BOR działał tak jak działał, piloci trzymali się procedur tak, jak się trzymali – generalnie państwo funkcjonowało tak, jak funkcjonowało (zresztą nie mogło być inaczej – nie da się stosować procedur dla bolidu F1 podczas jazdy furmanką, nawet jeżeli szefowie się tego domagają; nie wystarczyło przywrócić orłu korony, aby wróciły przedkatyńskie elity i zachodnia infrastruktura, na to trzeba{by} wielu lat pracy w tym kierunku). Ale nie prowadziło to do jakichś spektakularnych katastrof, dopóki wyremontowany w Rosji samolot nie musiał lądować na rosyjskim lotnisku wg. rosyjskich procedur. Wyciąganie teraz na siłę jakichś oczywistości na temat warunków pracy pilotów czy borowców ma służyć właśnie medialnemu przykryciu tej oczywistości.

Dwie sprawy są w tym interesujące – kto naprawdę dyryguje tą orkiestrą i na ile produktem ubocznym tego hałasu stanie się faktyczne podniesienie sprawności naszego państwa. W czymś więcej niż sprawne przechwytywanie władzy po poprzednikach i błyskawiczne ich chowanie (bardzo adekwatne określenie w tym wypadku), zanim zdążą się stać (zasłużoną w tym wypadku) legendą. Nie chciałbym epatować tu określeniami w stylu „bezmiar podłości” na działania oczywiste z punktu widzenia polityki i mechanizmów walki o władzę, ale w ten sposób zabrano (i nam, i ofiarom katastrofy) jedyne pozytywne skutki, jakimi mogła zaowocować ta gigantyczna przecież tragedia. Ale trudno człowiekowi zdzierżyć, kiedy widzi kolejne próby pogrążania pilotów czy borowców (wiem, że nieidealnych) i to w imię osiągnięcia kolejnych sprzecznych z interesem Polski celów – rozmazania obrazu katastrofy jak się tylko da.
Klimatyzatory oferowanych firm posiadają wszystkie wymagane certyfikaty: energetyczne, ekologiczne, elektryczne oraz bezpieczeństwa.

Pompa ciepła powietrze-woda, jest źródłem ciepła nie tylko dla całego domu.
Nie tylko możemy ją włączyć w system centralnego ogrzewania (ogrzewanie podłogowe lub tradycyjne podokienne) to również system dostarczający nam ciepłej wody użytkowej do kuchni i łazienki. To również możliwość podłączenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiste jest, że nasze państwo nie może sprawnie działać. Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że mamy u nas wyjątkowy rodzaj opozycji w postaci silnej, wodzowskiej partii PiS, która pod kierownictwem Jarosława Kaczyńskiego tak naprawdę to wcale nie zmierza do przejęcia władzy. Po swoich doświadczeniach w kierowaniu państwem Jarosław Kaczyński wpadł na niezwykle osobliwy pomysł systemu klimatyzacji, wentylacji lub rekuperacji w naszym domu.
Pompa ciepła powietrze-woda jest systemem bardzo prostym w montażu, nie wymagającym żadnych dodatkowych nakładów inwestycyjnych.
Inwestycja w ten układ klimatyzacji nie wymaga stałej obsługi, dodatkowego miejsca na przechowywanie zapasów paliwa stałego, podłączeń gazowych lub inwestycji w montaż zbiorników na paliwo gazowe czy płynne.
Unikamy okresowych przeglądów instalacji klimatyzacji, grzewczej, kominowej, kłopotów z ubezpieczeniem posesji.
Wszystkich zmian dotyczących oczekiwanej temperatury dokonujemy za pomocą pilota zdalnego sterowania.
Instalując system powietrze-woda dbamy również o środowisko (brak emisji szkodliwych substancji do atmosfery, brak odpadów stałych powstających w trakcie spalania paliw stałych),
To również komfort, niezależność i wymierne korzyści ekonomiczne.


Zgodnie z europejską normą PN-EN 858, separatory substancji ropopochodnych przeznaczone są do oddzielania cieczy lekkich z wody. Urządzenia separatorów te stosowane są w oczyszczaniu ścieków deszczowych, roztopowych i technologicznych przed prowadzeniem do kanalizacji lub innego odbiornika. Natomiast zgodnie z europejską normą PN-EN 1825 separatory tłuszczowe stosowane są do podczyszczania ścieków technologicznych w gastronomii.

Separatory lamelowe dobiera się na przepływ nominalny i/lub maksymalny (10-krotnie większy). Przy przepływie ma zakładaną sprawność. Dopuszczany przepływ maksymalny jest bezpiecznym natężeniem przepływu dla separatora i zanieczyszczeń w nim zgromadzonych.

Natomiast separatory koalescencyjne dobiera się tylko na przepływ nominalny. W przypadku możliwości przekroczenia przepływu nominalnego w separatorze koalescencyjnym należy zabezpieczyć go stosując przelew zewnętrzny lub dobierać go na przepływ maksymalny (najlepsze rozwiązanie dla środowiska, ponieważ oczyści całą strugę przepływających ścieków).

Najczęstsze zastosowanie separatorów substancji ropopochodnych (lamelowych i koalescencyjnych) Separator posadawiany na gruntach nośnych nie wymaga przygotowania specjalnego fundamentu, a dno wykopu przygotowuje się wykonując podbudowę (beton B-10 grubości 10 cm albo dobrze zagęszczona warstwa żwiru lub innego gruboziarnistego gruntu niespoistego grubości ok. 20 cm). W przypadku występowania w poziomie posadowienia gruntów nienośnych separatorów sposób posadowienia wymaga odrębnego opracowania projektowego.

Na odpowiednio przygotowanym podłożu, forum klimatyzacja rzędnych, należy ustawić urządzenie, podłączyć rury, zamontować niezbędne kręgi nadbudowy i pokrywę, a następnie zasypać wykop starannie zagęszczając. W przypadku występowania wód gruntowych nieagresywnych, elementy betonowe nie wymagają stosowania zewnętrznej izolacji separatorów przeciwwilgociowej. W przypadku posadowienia Separatora w gruntach nienośnych lub nawodnionych wymagane jest sprawdzenie warunków stateczności.

Jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacyjnej. Największym atutem firmy są usługi klimatyzacyjne świadczone na najwyższym poziomie, mamy dużo sukcesów i jeszcze większe aspiracje. Przekonali się o tym Ci, którzy nam zaufali. Różnorodność Klientów to również różnorodność zleconych zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu klimatyzacji, jakie stawiają przed nami Klienci. Ciągle się rozwijamy, żeby zapewnić Państwu minimum kosztów i maksimum zadowolenia z naszych usług.
Dlaczego warto mieć klimatyzacje ?
Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne zapewniają nie tylko schładzanie czy podgrzewanie powietrza, ale również dzięki specjalnym filtrom oczyszczają je z nieprzyjemnych zapachów, kurzu domowego, roztoczy, zarodników pleśni, dymu papierosowego. Przez co nasze otoczenie staje się bardziej przyjazne, szczególnie dla ludzi cierpiących na Alergię. Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie.
Serwis urządzeń klimatyzacyjnych obejmuje:

czyszczenie filtrów
czyszczenie gruntowne parownika, skraplacza
pomiar i regulacje ciśnienia freonu i ewentualne uzupełnienie
sprawdzenie szczelności połączeń freonowych
pomiar sprawności elektrycznej klimatyzacji
pomiar wydajności chłodniczej
test pracy urządzenia z zakresu temperatury i ciśnienia
sprawdzenie zabezpieczeń
sprawdzanie drożności odpływu skroplin
Firma w trosce o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń oferuję:
naprawy
przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne klimatyzacji
W przypadku podpisania umowy serwisowej zagwarantujemy:

regularną opiekę poprzez regularne przeglądy
szybki serwis w razie powstania awarii
krótki czas napraw klimatyzacji
telefoniczne udzielanie porad, wskazówek oraz dyspozycyjność - 24h
zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji

Oferując systemy klimatyzacyjneczołowych światowych producentów zapewniamy najwyższy komfort i najwyższy standard samopoczucia dla Państwa i wiemy, iż dzięki temu wszyscy nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani z wyboru . W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania zarówno w miejscu pracy jak i mieszkaniu czy środkach transportu. Korzystanie z klimatyzacji w biurze powoduje klimatyzatory Warszawa optymalną sprawność pracownika natomiast klimatyzacja w mieszkaniu czy domu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie oraz wypoczynek. W dużych miastach takich jak Warszawa klimatyzacja zapewnia również czyste powietrze higienicznie niezbędne dla każdego człowieka. Nasza firma jest w stanie wyselekcjonować dla Państwa najlepsze i najbardziej sprawdzone systemy klimatyzacyjne na rynku. Firma zaproponuje Państwu sprzedaż oraz profesjonalny montaż markowych produktów takich producentów klimatyzacji jak SAMSUNG, DAIKIN. Większość klientów poleca naszą firmę swoim odbiorcom, zaprzyjaźnionym firmom systemy klimatyzacji oraz znajomym. Dzieję się tak ponieważ stawiamy na najwyższa jakość nie tylko klimatyzatorów ale przede wszystkim montażu. Klimatyzacja u nas to kompleksowa usługa - doradztwo, projekt, dostawa, montaż, gwarancja, serwis. Firma jest firmą handlowo-usługową, działającą w branży klimatyzatorowy klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Na rynku polskim rozpoczęliśmy działalność od marca 2003 roku, jednakże nasze korzenie sięgają lat dziewięćdziesiątych kiedy to zdobywaliśmy doświadczenie jako kadra zarządzająca w innych firmach.
Cele jakie sobie postawiliśmy na początku separator tłuszczu naszej drogi, to profesjonalne świadczenie usług w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa z zachowaniem elastyczności w stosunku do klienta. Stała współpraca z wieloma biurami architektonicznymi, separatory firmami budowlanymi oraz podwykonawcami jak również stale powiększająca się grupa naszych klientów indywidualnych pozwala nam stwierdzić iż osiągnęliśmy ten cel.
Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych wiodących firm światowych. Dzięki temu oferujemy naszym klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej i chłodniczej. Jednocześnie stale podnoszone wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują jak najlepsze wykonanie zleconych projektów i zadań, co ma potwierdzenie w opinii naszych klientów i odbiorców.
Ogólny zakres naszych usług:
szeroka oferta w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych (split, multisplit, systemy kanałowe, systemy modułowe)
kompetentne doradztwo w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
modernizacje istniejących systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
udzielanie gwarancji na sprzedane i zainstalowane systemy
szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów
prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń klimatyzacyjnych
Szczególnym i niepodważalnym dowodem słabości i bardzo złego funkcjonowania państwa jest właśnie Smoleńska Katastrofa i postępowanie najwyższych władz państwa w tej sprawie. Zarówno w zakresie przyczynienia do jej powstania, jak i likwidacji jej skutków.
Łącznie z najśmieszniejszą decyzją likwidacji SPLT. Bardziej odpowiednią decyzją byłoby wysłanie na Bahamy, podejmujących takie decyzje.

Bardzo złe, wręcz b. szkodzące Polsce, działanie rządu i najwyższych władz, reprezentowanych przez funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej, był cały okres od poprzednich wyborów w 2007r. Szczególnym zaś przykładem tej szkodliwości Polsce, z wybitnym udziałem w tym dziele D. Tuska, było w istocie doprowadzenie do Katastrofy Smoleńskiej, co poniżej [ogólnie] wykażę.

Uważam iż Katastrofa była skutkiem zamachu, specyficznego zamachu o działaniu ciągłym. Zamachu trwającego od wyboru Lecha Kaczyńskiego na Urząd Prezydenta, aż do Jego tragicznej śmierci! Organizowanego i realizowanego przez politycznych przeciwników, a także wrogie Lechowi Kaczyńskiemu [i Polsce] media oraz ich środowiska, polegającego na wszelkiego rodzaju destrukcyjnych działaniach praktycznych i werbalnych. Działaniach mających na wszelkie sposoby Jemu szkodzić i deprecjonować osobę, urząd oraz Jego działalność, w istocie szkodzić Polsce.

Kulminacją tych działań jest decyzja o konkurencyjnych obchodach 70 Rocznicy Katynia z udziałem osób z „bliskiej zagranicy” i zgoda na udział premiera D. Tuska w osobnej uroczystość, w istocie przeciw Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, a tym samym przeciw interesom Polski.
Jeśli D Tusk tego nie rozumiał, i nie rozumie, świadczy to najgorzej o jego politycznych predyspozycjach i kwalifikacjach.

Zamach o działaniu ciągłym i nieprzerwanym trwał z górą 4 lata. Gorzej, „salon” dalej trwa w swoim przestępczym działaniu – bo tak należy nazwać – kontynuację ataków, poczynając od zgody na rosyjskie śledztwo i haniebnych występów w sprawie pochówku, poprzez niesłychany atak w sejmie na osoby domagające się solidnego śledztwa, i próbę obciążania [na różne sposoby] Śp. Prezydenta – po dzisiejszy dzień, teraz dla przykrycia swych niecnych i haniebnych postępków.

Niedowład organizacyjny i techniczny, jedynie sprzyjał realizacji tego zamachu o ciągłym działaniu, nawet bez bezpośredniego zamiaru, tej wielkiej rzeszy uczestników, małych ludzi bez wyobraźni, nazbyt często świadomie złej woli. I w tym sensie można użyć przenośni, że 96 wybitnych polskich osobistości, zostało zdradzonych o świcie.

Powtarzam: Gorzej, „salon” dalej trwa w swoim przestępczym działaniu – szkodzenia Polsce
Jest dramatycznie źle, bo przez swe lenistwo, gnuśność lubo też naiwność, by nie powiedzieć bezmyślność – większość wyborców tego chce, tego sobie życzy!
Opamiętanie niewątpliwie nastąpi, jak już nieraz bywało, ale szkody będą wielokroć większe.
Obok tradycyjnych metod odgrzybiania i dezynfekcji układu klimatyzacji proponujemy Państwu nową, profesjonalną metodę czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji za pomocą ultradźwięków. Nowoczesne urządzenie ultradźwiękowe Refresh-o-mat wytwarza ultradźwięki o dużej częstotliwości (1.7 MHz) i rozpyla substancję czynną o średnicy 5 mikronów. Tak rozpylona substancja wypełnia wnętrze klimatyzacji oraz przedostaje umiejscowienia się ponad wszelką formalną władzą w Polsce. Odkrył, że najlepiej zrobić to będąc w opozycji, a legitymacją do tego ma być jego wielki patriotyzm oraz zasługi w walce o wolną Polskę. Nie wszyscy jego współpracownicy chcą przyjąć rolę wspomagającą tą wymyśloną przez niego funkcję, stąd coraz częstsze niesubordynacje niektórych z nich. PO w tej sytuacji nie obawia się utraty władzy, a to zagraża naszej demokracji i prawidłowemu rozwojowi kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnym i niepodważalnym dowodem słabości i bardzo złego funkcjonowania państwa jest właśnie Smoleńska Katastrofa i postępowanie najwyższych władz państwa w tej sprawie. Zarówno w zakresie przyczynienia do jej powstania, jak i likwidacji jej skutków.
Łącznie z najśmieszniejszą decyzją likwidacji SPLT. Bardziej odpowiednią decyzją byłoby wysłanie na Bahamy, podejmujących takie decyzje.

Bardzo złe, wręcz b. szkodzące Polsce, działanie rządu i najwyższych władz, reprezentowanych przez funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej, był cały okres od poprzednich wyborów w 2007r. Szczególnym zaś przykładem tej szkodliwości Polsce, z wybitnym udziałem w tym dziele D. Tuska, było w istocie doprowadzenie do Katastrofy Smoleńskiej, co poniżej [ogólnie] wykażę.

Uważam iż Katastrofa była skutkiem zamachu, specyficznego zamachu o działaniu ciągłym. Zamachu trwającego od wyboru Lecha Kaczyńskiego na Urząd Prezydenta, aż do Jego tragicznej śmierci! Organizowanego i realizowanego przez politycznych przeciwników, a także wrogie Lechowi Kaczyńskiemu [i Polsce] media oraz ich środowiska, polegającego na wszelkiego rodzaju destrukcyjnych działaniach praktycznych i werbalnych. Działaniach mających na wszelkie sposoby Jemu szkodzić i deprecjonować osobę, urząd oraz Jego działalność, w istocie szkodzić Polsce.

Kulminacją tych działań jest decyzja o konkurencyjnych obchodach 70 Rocznicy Katynia z udziałem osób z „bliskiej zagranicy” i zgoda na udział premiera D. Tuska w osobnej uroczystość, w istocie przeciw Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, a tym samym przeciw interesom Polski.
Jeśli D Tusk tego nie rozumiał, i nie rozumie, świadczy to najgorzej o jego politycznych predyspozycjach i kwalifikacjach.

Zamach o działaniu ciągłym i nieprzerwanym trwał z górą 4 lata. Gorzej, „salon” dalej trwa w swoim przestępczym działaniu – bo tak należy nazwać – kontynuację ataków, poczynając od zgody na rosyjskie śledztwo i haniebnych występów w sprawie pochówku, poprzez niesłychany atak w sejmie na osoby domagające się solidnego śledztwa, i próbę obciążania [na różne sposoby] Śp. Prezydenta – po dzisiejszy dzień, teraz dla przykrycia swych niecnych i haniebnych postępków.

Niedowład organizacyjny i techniczny, jedynie sprzyjał realizacji tego zamachu o ciągłym działaniu, nawet bez bezpośredniego zamiaru, tej wielkiej rzeszy uczestników, małych ludzi bez wyobraźni, nazbyt często świadomie złej woli. I w tym sensie można użyć przenośni, że 96 wybitnych polskich osobistości, zostało zdradzonych o świcie.
się do kanałów powietrznych, wentylacyjnych i omywa cały parownik klimatyzacji. Urządzenie i zastosowany środek do odkażania i dezynfekcji układów klimatyzacji, pozwala na dogłębne i skuteczne oczyszczenie kanałów powietrznych oraz parownika klimatyzacji min. z grzybów, pleśni, bakterii i wirusów wydzielających nieprzyjemne zapachy z klimatyzacji oraz powodujące stany chorobowe i alergie. Do odkażania i dezynfekcji układów klimatyzacji stosowany jest środek Refresh, natomiast do odświeżania wnętrz pojazdów środek Car Refresh. Środek ten usuwa i eliminuje nieprzyjemne zapachy powstałe w wyniku palenia tytoniu, emisji plastiku, przewożenia zwierząt, żywności itp. Środek roztacza przyjemną woń i na długo odświeża wnętrze pojazdu!
Cały proces klimatyzacji przebiega w trzech etapach i trawa około 2,5 godziny
W ostatnim czasie bardzo popularnym sposobem na odgrzybianie układu A/C stało się ozonowanie. Metoda ta opiera się na wykorzystaniu naturalnego składnika środowiska którym jest ozon.
Czym jest ozon?
Ozon jest nietrwałym związkiem 3 montaż wentylacji atomowego tlenu. Charakterystyczny zapach powietrza po burzy to właśnie ozon. Ozon jest bardzo nietrwałą cząsteczką i dąży do utlenienia wiec pozbycia się jednego z atomów tlenu, poprzez połączenie się z innym atomem i utlenienie go.
Właśnie to zjawisko utleniania ma tak mocne właściwości dezynfekcyjne w klimatyzacji Ozon utlenia wszelkie grzyby, pleśń, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Jest to jedna z najstarszych i najskuteczniejszych metod dezynfekcji.
Dzięki ozonowi jednocześnie dezynfekowany jest układ A/C oraz odświeżane wnętrze pojazdu. Urządzenie CLMA produkcji włoskiej firmy IAM zapewnia doskonale dopasowaną ilość wytwarzanego ozonu, tak aby nie uszkodzić tapicerki ani innych elementów pojazdu.
Taki sposób odgrzybiania i dezynfekcji układu klimatyzacji jest „zdrowy” gdyż wykorzystujemy wówczas siły natury.

Z powodzeniem realizujemy wszystkie zagadnienia z wentylacji klimatyzacji. Specjalizujemy się w obróbce powietrza świeżego i zużytego, zapewniając w wentylowanych pomieszczeniach komfort cieplny. Potrafimy nadać powietrzu odpowiednie parametry temperatury, ciśnienia i wilgotności oraz czystości o dowolnej wymaganej dokładności (także klimatyzacja precyzyjna). Dzięki zastosowaniu rekuperacji (odzysku ciepła) osiągamy niższe koszty eksploatacyjne projektowanych układów. Za pomocą sieci kanałów nawiewno-wywiewnych jesteśmy w stanie doprowadzić powietrze do dowolnego pomieszczenia (strefy), zapewniając wygodę i przyjemność użytkowania biur, mieszkań, sklepów lub procesów produkcyjnych w przemyśle. Wszystko to oczywiście zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, we współpracy z architektami i technologami, przy zachowaniu estetyki i szybkiego,kulturalnego montażu klimatyzacji.
Nasza następna oferta dla Państwa to klimatyzacja samochodowa. Firma zajmuje się instalacją oraz serwisem klimatyzacji samochodowych do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Klimatyzacja samochodowa ma bardzo duze znaczenie zarówno dla podrózujących samochodem jak i przewozonych produktów czy towarów.

Sprowadzamy na życzenie klienta wybrane urządzenia wszystkich dostępnychproducentów klimatyzacji. Fachowość oraz doświadczenie pozwalają nam na obsługę Państwa według najlepszych, europejskich standardów. Nasza kadra posiada niezbędne kwalifikacje oraz wiedzę potrzebną do spełnienia Państwa oczekiwań. Posiadamy również cały potrzebny sprzęt do obsługi flot samochodowych.

Aby klimatyzacja samochodowafunkcjonowała poprawnie potrzebne są coroczne przeglądy instalacji. W ramach przeglądów klimatyzacji wykonujemy następujące usługi:

- Odkażanie montaż instalacji klimatyzacji
- Wymianę filtra przeciwpyłowego
- Oczyszczanie skraplacza
- Kontrolę podzespołów
- Sprawdzanie parametrów pracy urządzenia
- Sprawdzenie ciśnienia w układzie
- Dopełnianie czynnikiem chłodniczym

(UWAGA ! PROMOCYJNY PRZEGLĄD KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ W CENIE 170 PLN BRUTTO NIE UWZGLĘDNIA WYMIANY FILTRA PRZECIWPYŁOWEGO)


 szeroka oferta w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych (split, multisplit, systemy kanałowe, systemy modułowe)
 kompetentne doradztwo w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
 kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
 modernizacje istniejących systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
 udzielanie gwarancji na sprzedane i zainstalowane systemy klimatyzacji
 szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów
 prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń klimatyzacyjnych
 serwis i czyszczenie klimatyzacji
Podejmiemy się każdego zlecenia.
Z powodzeniem realizujemy wszystkie zagadnienia z wentylacji. Specjalizujemy się w obróbce powietrza świeżego i zużytego, zapewniając w wentylowanych pomieszczeniach komfort cieplny. Potrafimy nadać powietrzu odpowiednie parametry temperatury, ciśnienia i wilgotności oraz czystości o dowolnej wymaganej dokładności (także klimatyzacja precyzyjna). Dzięki zastosowaniu rekuperacji (odzysku ciepła) osiągamy niższe koszty eksploatacyjne projektowanych układów. Za pomocą sieci kanałów wentylacyjnych nawiewno-wywiewnych jesteśmy w stanie doprowadzić powietrze do dowolnego pomieszczenia (strefy), zapewniając wygodę i przyjemność użytkowania biur, mieszkań, sklepów lub procesów produkcyjnych w przemyśle. Wszystko to oczywiście zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, we współpracy z architektami i technologami, przy zachowaniu estetyki i szybkiego, kulturalnego montażu klimatyzacji.
klimatyzacja Warszawa ,
Zasadę działania separator SEKO-W koalescencyjnego przedstawia poniższy schemat- [b][url=http://www.ugos.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=71&Itemid=31]
Powtarzam: Gorzej, „salon” dalej trwa w swoim przestępczym działaniu – szkodzenia Polsce
Jest dramatycznie źle, bo przez swe lenistwo, gnuśność lubo też naiwność, by nie powiedzieć bezmyślność – większość wyborców tego chce, tego sobie życzy!
Opamiętanie niewątpliwie nastąpi, jak już nieraz bywało, ale szkody będą wielokroć większe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem tytuł i myślałem, że odnosi się Pan do zaniedbań w działaniu szeroko pojętego Państwa i jego administracji wobec obywateli. Myślę że byłoby o co kopie kruszyć i przywoływać faktu, domagac sie poprawy.
A tu wraca Pan do katastrofy. Zaniedbania i bylejakość jaka przeważnie towarzyszy naszym polskim działaniom jest znana i nic nowego Pan nie doda.
A katastrofa lotnicza była taką właśnie katastrofą, niepotrzebna śmierć wielu porządnych ludzi.separator SEKO-TW[/url][/b] są urządzeniami przepływowymi, w których następuje wydzielenie zarówno lżejszych od wody substancji ropopochodnych jak separator SEKOT-PSC , i cięższej od wody zawiesiny. Na wlocie wyposażonym w deflektor znajduje się osadnik, służący do zatrzymywania zawiesiny łatwo opadającej. Następnie ścieki poprzez kratę rzadką wpływają do komory wlotowej, kierującej ścieki do wkładu wielostrumieniowego, umieszczonego w dolnej części komory koalescencyjnej. We wkładzie wielostrumieniowym o przepływie współprądowym następuje koalescencja cząstek substancji ropopochodnych i ich wypływanie w postaci kropli na powierzchnię oraz sedymentacja części zawiesiny i jej opadanie do przestrzeni podfiltrowej. Następnie ścieki wpływają poprzez zasyfonowy odpływ separator SELKO-T wyposażony w automatycznie zamknięcie pływakowe (zamykające się w chwili przepełnienia zgromadzonymi substancjami ropopochodnymi) do odbiornika naturalnego lub kanalizacji. Korpusy separator FETT-T wykonywane są z: żeliwa szarego, betonu, stali powlekanej farbami termoutwardzalnymi, tworzyw sztucznych. Separatory FETT-TPSC koalescencyjne muszą być poprzedzone odpowiedniej wielkości osadnikami wstępnymi. W przypadku większych zlewni stosuje się przed separatorem FETT-PU, zbiorniki retencyjno-akumulacyjne wyposażone w odpowiednią armaturę regulującą, która to dozuje określony z góry dopływ ścieków do separatora (powierzchniowe regulatory dopływu). Każdy separator STH-T zarówno grawitacyjny jak i koalescencyjny musi posiadać urządzenia zabezpieczające, które w sposób automatyczny, bez ingerencji człowieka zamykają odpływ ścieków z separatora, po uzyskaniu maksymalnej pojemności przetrzymania. Pojemność ta jest różna dla różnych typów separatorów.
Zamknięcie automatyczne separatora STH-TPSC jest bardzo istotne, ponieważ wymusza konserwację separatora oraz w przypadku nagłego wycieku oleju zawór natychmiast zamyka odpływ, co całkowicie zapobiega skażeniu odbiornika.
Separator działa podobnie jak filtr. Zatrzymuje wszystko, co trafia do odkurzacza. Worek separatora może być wykonany z papieru (jednorazowy) lub tkaniny (trzepiemy co pewien czas, jak worki dawnych odkurzaczy). Możemy się również spotkać z tzw. separatorami odwróconymi. Są to worki osadnik TRAP-P, przez które przepływa powietrze zawierające kurz.
Po wyłączeniu silnika, gdy przestaje działać siła odśrodkowa, kurz opada z worka do zbiornika. Ciekawym rozwiązaniem jest separator wodny, TRAP-B – osadniki zawiesin który tuż przed jednostką centralną spryskuje wodą zanieczyszczone powietrze a osad gromadzi w zbiorniku.
Po napełnieniu zbiornika zawartość jest automatycznie odprowadzana do kanalizacji, zatem jest to urządzenie całkowicie samoobsługowe, wymaga jednak doprowadzenia do niego instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Specjalne separatory (instalowane między TRAP-EL – osadniki zawiesin wężem a gniazdem) pozwalają na używanie funkcji „mokrych”, jak pranie dywanów, separatory koalescencyjne SEKO-P osuszanie mokrych powierzchni, mycie okien. Dzięki innemu separatorowi wybierzemy popiół z kominka nie rozpylając SEKOT-ELSC – separatory koalescencyjne ani odrobiny we wnętrzu domu.
Separatory lamelowe należą do jednych z najczęściej montowanych urządzeń. Poprzedzone są zwykle osadnikami. Oczyszczanie ścieków separator FETT-STH
następuje w komorze separacji i uzyskuje się dzięki wykorzystaniu zjawiska flotacji i sedymentacji poprzez skierowanie poziomego przepływu wód przez sekcje lamelowe, Często stosowanym typemvfotografia ślubna Domaniewice separatora jest separator koalescencyjny z tzw." wkładem gąbkowym" wykonanym z tworzywa olejowfilowego. Podobnie jak we wcześniej przedstawionych typach separatorów oczyszczanie ścieków następuje przez wykorzystanie zjawiska separator Reko-t sedymentacji i flotacji. Te dwa procesy wspomagane są koalescencją która zachodzi podczas przepływu ścieków przez wkład wykonany ze specjalnego materiału na powierzchni której małe separator reko-w krople olejowe tworzą większe skupiska i flotują ku powierzchni ścieków. W separatorze tej konstrukcji ważnym elementem jest pływak zamykający odpływ z Pewnie, zapomnijmy, przecież tu chodzi o JW. D. Tuska i poczynania rządzącej jedynej i słusznej partii. Przypominanie tego, co robili działacze „wrażej partii” od kołyski do dzisiaj to oczywiście tak. Ale wspominać śmierć ponad dziewięćdziesięciu ludzi ? Poważni EUROPEJCZYCY wyedukowani w III RP tym się nie zajmują. Poczekajmy na następną katastrofę. Co prawda ludzie posiadający wiedzę, nie mylić z wyedukowanymi w poprawności, twierdzą, że tylko idiota nie wyciąga wniosków i konsekwencji z doświadczeń własnych i innych, ale kogo to obchodzi… byle jak, byle dalej, byle nie myśleć… I niech chocholi taniec trwa…urządzenia gdy objętość zgromadzonych cieczy lekkich osiągnie maksymalną wartość.
Separatory koalescencyjne przeznaczone są do oddzielania i zatrzymywania substancji producent separatorów SEKO-B
ropopochodnych zawartych w ściekach odprowadzanych do odbiornika. Urządzenia tego typu znajdują zastosowanie przy oczyszczaniu wód opadowych pochodzących z parkingów, składów magazynowych i terenów
A Pan o BORze jakby to był powód tragedii, odgrzewa Pan stare sprawy.
Teoriami spiskowymi „szprycowano ludzi” długo i skutecznie, a Pan też dojrzał wreszcie to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stacji paliw oraz wód technologicznych pochodzących z warsztatów producent separatorów SEKO-P samochodowych, myjni ręcznych oraz automatycznych. są przeznaczone do oczyszczania ścieków pochodzących z dużych zlewni miejskich w ilości od 125 l/s do 300 l/s zbudowanymi w oparciu o cztery, monolityczne zbiorniki żelbetowe dostosowane do zabudowy bezpośrednio pod drogami. Zbiorniki tworzące układ to separator, osadnik, studnia rozdziałowa oraz studnia zbiorcza do poboru próbek producent separatorów SEKO-PS. Nadmiar ścieków doprowadzonych do układu jest upuszczany kanałem przelewowym (by-passem).
Zasada działania
Zasada działania separatorów koalescencyjnych oparta jest na zjawisku sedymentacji i flotacji. Procesy te wspomagane są zjawiskiem koalescencji - łączenia drobnych kropel oleju w większe. Zaolejone ścieki oczyszczane są w procesie dwustopniowym. Pierwszy stopień stanowi osadnik, w którym następuje wstępne oddzielenie części stałych oraz zawiesiny. Dopływające ścieki często producent separatorów SEKO-ESL charakteryzują się przepływem turbulentnym, który zredukowany może zostać w osadniku wstępnym. Kolejnym etapem oczyszczania ścieków jest separator koalescencyjny, gdzie następuje oddzielenie i zatrzymanie substancji ropopochodnych. Odseparowane cząstki olejów flotują ku powierzchni tworząc warstwę substancji ropopochodnych, a oczyszczone ścieki odprowadzane są do kanalizacji poprzez zasyfonowany odpływ. Separatory koalescencyjne zaopatrzone są w samoczynne zamknięcie odpływu opadające się przy osiągnięciu granicznej warstwy "filmu" olejowego w separatorze. Separator tłuszczu są urządzeniami przeznaczonymi do producent separatorów SEKOT-BC usuwania ze ścieków technologicznych zawartych w nich olejów i tłuszczów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego oraz zawiesin przed ich wprowadzeniem do kanalizacji lub innego odbiornika. Separator koalescencyjny są urządzeniami przeznaczonymi do podczyszczania wód deszczowych, roztopowych oraz ścieków technologicznych, z obiektów narażonych na niebezpieczeństwo skażenia terenu substancjami ropopochodnymi takie jak: stacje paliw, parkingi, płyty lotnisk, magazyny przeładunkowe paliw, myjnie samochodowe, warsztaty i serwisy samochodowe, zakłady energetyczne.
Budowa
Konstrukcję separatora stanowi producent separatorów SEKOT-P monolityczny, żelbetowy zbiornik o przekroju kołowym lub prostokątnym, z otworami do podłączenia rur. Wysokość zbiornika regulowana jest poprzez nadstawki. Separatory koalescencyjne występują jako niezależne lub zintegrowane z osadnikiem. Otwory do podłączenia rur wyposażone są w przejścia szczelne lub uszczelki, zapewniające szczelne i elastyczne podłączenie przewodów. We wnętrzu urządzenia znajduje się układ filtrujący producent separatorów SEKOW-B wykonany ze stali nierdzewnej z filtrami koalescencyjnymi. Separatory wyposażone są w pływak, który po osiągnięciu maksymalnego poziomu substancji ropopochodnych odcina odpływ ścieków do kanalizacji, uniemożliwiając w ten sposób skażenie odbiornika Wszystkie urządzenia wchodzące w skład układu są urządzeniami atestowanymi, którym zostały nadane Aprobaty Techniczne Instytutu Ochrony Środowiska w Warszawie. Rzędna kanału wlotowego producent separatorów SEKOW-P do układu może być dowolna a zagłębienie urządzeń w gruncie dostosowujemy poprzez nadbudowę odpowiednimi pierścieniami regulacyjnymi..
Montaż2 tygodnie temu Komorowski ,,chlapnął,, że gdyby prezydent L Kaczyński był lepiej chroniony ,nie doszłoby do katastrofy.
Słowa te przemilczano, tylko…na drugi dzień śmigłowiec z prezydentem w drodze do Lodzi miał awarię.
Czyżby to tylko zbieg okolicznosci?
W przypadku posadowienia separatora na gruntach nośnych nie przewiduje się wykonania specjalnego fundamentu - w przygotowanym wykopie należy wykonać producent separatorów SEKOTW-B fundament np. z betonu B 10 o grubości ok. 10 cm. Podbudowa ta musi spełniać warunki statyczne, powinna być wypoziomowana oraz większa od podstawy zbiornika o 20 cm. Między zbiornikiem a fundamentem powinna znajdować się 5 cm warstwa piasku. są urządzeniami przeznaczonymi do oczyszczania ścieków w ilości od 3 l/s do 15 l/s producent separatorów zbudowanymi w oparciu o dwukomorowe, monolityczne zbiorniki producent separatorów SEKOTW-P żelbetowe dostosowane do zabudowy bezpośrednio pod drogami. Zbiorniki separatorów podzielone są przegrodą na osadnik i separator.
Separatory są urządzeniami atestowanymi, którym została nadana Aprobata Techniczna Instytutu Ochrony Środowiska nr AT/2004-08. Rzędna [url=http://www.tafel.plfotografia lotnicza[/url] kanału wlotowego do separatora może być dowolna a zagłębienie urządzenia w gruncie dostosowujemy poprzez nadbudowę odpowiednimi pierścieniami regulacyjnymi.

EksploatacjaProkukaratura dopiero bada poprawność pracy BOR a pan już wie co zostanie ustalone.
Pana zdaniem, dobry BOR to mocne państwo, choć w „upadającej” Grecji nie o BOR poszło.
Pisze pan, że katastrofa lotnicza jest dla państwa czymś tak dramatycznym, że trudno już sobie wyobrazić coś gorszego. Czy to nie histeria?
Ja zapytam, czy wizyta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku była konieczna skora szef państwa, tego samego, które reprezentował prezydent Kaczyński, uczcił pamięć pomordowanych Polaków dwa dni wcześniej?
Podczas użytkowania separatora należy dokonywać regularnych przeglądów, których częstotliwość określana jest doświadczalnie na podstawie ilości producent separatorów SEKOT-ELS i rodzaju doprowadzanych ścieków. Zgromadzone w separatorze zanieczyszczenia należą do grupy odpadów niebezpiecznych, dlatego też ich usunięcie należy powierzyć koncesjonowanej firmie. Podczas opróżniania z separatora nieczystości należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne oczyszczenie wkładu koalescencyjnego oraz przepłukanie pływaków zamknięcia odpływu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mr.myersDołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 52

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śpicie już? Czy siedzicie na necie?Smile

http://www.centrum-projektow.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EdmundDołączył: 28 Cze 2013
Posty: 12

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to wszystko ma wspólnego z kinem? Halo, gdzie jesteś moderatorze, to bez sensu, to tak jakbym ja tu wstawił linka takiego: http://www.168.pl/reczniki-i-sciereczki-cat-174.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sro Sty 07, 2015 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postępowanie Osób miłościwie nam panujących wolą 10% Polaków upoważnionych do głosowania (tak, tak! Cośmy nawarzyli, to teraz musimy wypić) jest oburzające. To prawda. Ale ja mam jedno zastrzeżenie – dopiero, kiedy sprawa dotyka bezpośrednio ludzi mediów, podnosi się stosowny protest. Tymczasem niemal w milczeniu powszechnym tonie polityka edukacyjna (rodem z pensji p.Latter), zaniechania legislacyjne w dziedzinie gospodarki i inne bardzo poważne i dotykające w s z y s t k i c h sprawy. W jednym ma Pan rację absolutną – Jako obywatelkę i wyborcę oburza mnie zachowanie naszych polityków, którzy dają zły przykład pozostałym urzędnikom państwowym.
Brakuje mi odrobiny szacunku do wyborców. Obydwaj panowie Kaczyńscy jak i ich współpracownicy, zapominają, że kogoś reprezentują.
Lech Kaczyński jako Lech Kaczyński może się obrażać i burmuszyć na kogo chce, ale Lech Kaczyński jako Prezydent takiego prawa już nie ma. Pan Jarosław Kaczyński dzięki temu, że jeszcze żyje w wolnym kraju, może głosić takie uwagi pod adresem dziennikarzy. Jednak jeśli je głosi jako Premier, to prezentuje wysoki brak profesjonalizmu.
Z żalem zauważam, że niestosowne zachowanie naszych czołowych polityków niczym plaga przenosi się na urzędników. Mimo, iż jestem osobą młodą z dużą dozą tolerancji, razi mnie brak wychowania, obycia i dalece posunięte lekceważenie tych, którzy powierzyli lekceważacym pewne zadania.
Smutne to. Smutne tym bardziej, że w tej chwili patrzą na nas już nie tylko Polacy. Patrzą na nas i ci, którzy są skłonni usprawiedliwić wiele naszych potknięć, jak i ci, którzy każde z nich są skłonni skwapliwie wykorzystać. http://pokergamesite.blogspot.com/
http://pokertipgame.blogspot.com/
http://papbasket.blogspot.com/
bliska funkcjonowanie styku media-wladza we Francji. Rzad, a nawet prezydent sa tu po prostu chlopcami do bicia dla mediow. Co wiecej, zglaszajac sie na kandydatow na jakiekolwiek eksponowane stanowisko wiedza, ze beda takimi wlasnie chlopcami i ich obowiazkiem bedzie ciagle odpieranie atakow i oskarzen wysuwanych przez media. Podkreslaja, ze sa na to w pelni przygotowni i, ze to nalezec bedzie do ich obowiazkow jesli zostana wybrani (patrz obecna kampania prezydencka). Oczywiscie kazde medium ma swoje wlasne spektrum atakowania wladzy. Canard Enchaîné atakuje wszystkich, jak leci (stad Francuzi uwielbiaja ten tygodnik). Le Figaro bedzie tlumaczylo i lekko bronilo politykow prawicy. Liberation bedzie unikala atakow na politykow lewicy, ale tez moze im zajsc za skore. Najwieksza kompromitacja dla Chiraka byloby wysuniecie oskarzenia przecikwo jakiejs konkretnej gazecie za to, ze go zaatakowala (zreszta zwykle tych atakujacych jest od razu kilku).
U nas nie tylko proporcje, ale i kierunki sa odwrotne. Panowie K&K raz wybrani na swoje stanowiska oczekuja pochwal i zachwytow od mediow. Szkoda, ze jasno nie powiedzieli tego w trakcie kampanii wyborczej. Zachowanie panow K&K przypomina relacje wladzy ze spoleczenstwem w krajach arabskich, gdzie bardzo zywa, zupelnie naturalna i spontanicznie popierana przez spoleczenstwo jest tradycja kalifatu i czci oddawnej wladzy (co nie przeszkadza zasztyletowac jakiegos krolika czy szejka – unicestwienie poprzednika czesto doadje splendoru nastepcy). To miedzy innymi z tych powodow demokracja nie moze zakorzenic sie w krajach tego regionu i tej tradycji.
http://burberry-storeknightsbridge.blogspot.com/
http://uggcheapbootsuk.blogspot.com/
http://hermebrkin.blogspot.com/

Smutne to również dlatego, że kilkadziesiąt osób buduje wizerunek całego narodu. A przecież nie wszyscy Polacy jesteśmy “małymi chłopcami, bijącymi się łopatką do piasku po łapkach”. Niestety takie właśnie wrażenie robi na mnie obecna elita polityczna.y naprawdę nie rozumieją współczesnego społeczeństwa, roli jego organów, roli mediów, samoorganizacji obywatelskiej i dziesiątków innych problemów. Jest to oczywiście kalectwo i nic na to nie poradzimy. Mało tego, kiedy wreszcie przegrają (a przegrają przecież) kolejne wybory, aż do śmierci będą pewnie przeżywali kompleks miłości odrzuconej. Do jakich (konstytucyjnych i niekonstytucyjnych) zachowań się wtedy mogą posunąć? Nie wiem, ale się boję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sro Sty 07, 2015 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja polityczna w Polsce bardzo przypomina te arabskie relacje. Co wiecej, na moje oko wyglada na zupelnie schizofreniczna (nie bede wdawal sie w detale, gdyz publicysci Polityki opisuej to w sposob wystarczajacy), gdyz wiekszosc spoleczenstwa wcale nie jest zwolennikiem takich anachronicznych relacji z wladza (stad m.in. 25 proc. poparcia dla formacji braci, a nie wiecej). Ciekawe o czym maja pisac w blogu mieszkajcy za granica jesli nie o porownaniach z ich wlasnym krajem? Osobiscie, piszac moj powyzszy komentarz mialem na mysli podanie przykladu dzialania demokracji, w kraju, w ktorym uciera sie ona od 200 lat i w krajach, gdzie nie moze sie utrzec i usytuowanie w tym spektrum dzisiejszej Polski. Czy komus w kraju to pomoze? Nie wiem. Ale nie rozumiem dlaczego od razu brac wszystko za objaw manii wyzszosci? Akurat tak sie sklada, ze francuska demokracje uwazam za bardzo udana, choc tez cierpiaca na wiele klopotow. Polska natomiast uwazam za zupelnie raczkujaca, czego najlepszym przykladem jest to, co robia bracia K&K i caly narod z wyjatkiem m.in. red. Wronskiego, Passenta patrzy na ich kolejne dziela z rozdziawionymi ustami. Czy glosze wyzszosc demokracji francuskiej nad polska? Tak, bo to widac golym okiem. Ale nie dlatego, ze mieszkam we Francji i jestem zakochany we francuskim modelu demokracji, a wylacznie dlatego, ze moge z autopsji potwierdzic, ze ten pierwszy jest o wiele bardziej rozwiniety niz w Polsce. I dodam, ze zdziwlibym sie gdyby bylo inaczej. 200 lat (z malymi przerwami) i 18 latek (plus moze ze 2-3 z miedzywojnia) to troche za malo aby polska demokracja mogla sie rownac z jakakolwiek inna, zachodnia. Prosze tylko spojrzec na niesamowity balagan administracyjno-prawny w panstwie polskim (e.g. sprawa mandatu pani Gronkiewicz-W. w Warszawie, Rospuda…). Bez porownania jak to jest w innych krajach nie mozna sobie wyrobic obiektywnego stanowiska. Co skwapliwie wykorzystuja nacjonalisci, populisci, jakimi sa rowniez bracia K&K. I najlepiej zwalic wine na nadetych zagraniczniakow, ktorzy udzielaja lekcji. Od tego, drogi Torlinie, juz tylko krok do szukania przyczyn klesk u Zydow, masonow i cyklistow.http://codeinee.blogspot.com/
http://afaafaafaafa.blogspot.com/
http://blogba5.blogspot.com/
Chwała naszemu nieocenionemu premierowi, że wyjaśnił pracownikom mediów istotę demokracji. Według niego demokratyczny porządek polega na tym, że władza nie podlega żadnej krytce, a Prawdziwi zasługujący na to miano Dziennikarze zajmują się wyłącznie pisaniem hymnów na cześć wodza. Jedynym krajem spełniającym wyśrubowane demokratyczne standardy pana K. jest Północna Korea. Nie wsytdźmy się dobrych wzorców!
http://brewcitybrawler.blogspot.com/
http://harriettstomato.blogspot.com/
http://ugggray.blogspot.com/

PS. A co do chamskich wpisow to zgoda na 100 procPanowie K&K caly czas pracuja pelna para aby te schizofrenie jeszcze poglebic. No coz, albo to sie Polakom spodoba i wybiora ich po raz drugi. Albo opadna im luski z oczu i wybiora w nastepnych wyborach kogos innego. A do tej pory dziennikarze porzadnych mediow musza robic to co do nich nalezy i nie ogladac sie na grozby wladzy. Nie mozna zapominac, ze obrazaja sie tylko kucharki. Oby tylko Polacy mogli wybierac i zeby byl jakis wybor, gdy przyjdzie co do czego. Tego Polakom i Polsce, jak i polskiej, skrzeczacej dzis coraz bardziej, demokracji, szczerze zycze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Sro Sty 07, 2015 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety panowie K2 nie są sami. Są zaledwie częścią większej grupy, którą jednoczy pogląd, że racji innych nie trzeba słuchać (bo z definicji nie mogą mieć żadnych racji). Owe niecałe 11% poparcia dorosłych posiadających prawa wyborcze Polaków uzyskane w wyborach zdaje im się dawać legitymację do decydowania nie tylko o polityce, ale także o tym o czym pozostałe 90% powinno myśleć i co czytać… Życzę wszystkim jak najlepiej, ale przyznaję z przykrością, że czuję ulgę gdy stwierdzam, że gros wyborców braci to jednak elektorat wymierający… K2 jednak chyba to nie przeszkadza. Trzeba przyznać jednak, że nie oni pierwsi żyją w przekonaniu, że kto ma służby specjalne i władzę nad nimi temu władza jest dana na zawsze. Miejmy nadzieję, że nie będą oni pierwszymi, którym uda się to stwierdzenie udowodnić.
http://compareusedcars.blogspot.com/
http://prebedbugs.blogspot.com/
http://monsterjapan.blogspot.com/
Od dluzszego czasu czytuje Panskiego bloga, a od zawsze Panskie felietony w Polityce i tak sie zastanawiam, czy ktokolwiek przejmuje sie tym co Pan pisze. Wyglada na to, ze nie. A szkoda! Jestem przekonany, ze ta sytuacja nie wplynie na Pana zniechecajaco.
Staram sie obserwowac polskie wydarzenia na tyle, na ile pozwala mi odleglosc. Strach a przede wszystkim wstyd.
http://doudounexmonclairmagasinns.blogspot.com/
http://ghdnz-hairstraighteners.blogspot.com/
http://ukpolo.blogspot.com/

Mnie zadziwia jednak lotność wypowiedzi jednego z K2 na temat standardów funkcjonowania rynków prasowych poza granicami naszego kraju. Dochodzę do wniosku, że coś ważnego przeoczyłem! Czyżby jednak bracia opuszczają nasz piękny kraj? Czyżby w tajemnicy przez ludem (ciemny jest, nie warto mu o wszystkim mówić) poznali jakiś obcy język? Czytują zagraniczną prasę?
Niepokoi mnie jednak myśl jakiego kraju to jest język… Sądząc z wygłoszonej opinii na temat standardów dziennikarstwa tego kraju optuję za tym, że ten kraj jednak w europie się nie mieści…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wszystkie manipulacje i kombinacje WPROST widać gołym okiem. Latkowski i jego koledzy nie grają czysto. Niezależnie od tego postawa prokuratora Seremeta i jego podwładnych od początku budziła zasadnicze wątpliwości. Ściślej arogancja i niekompetencja. Arogancja skutkowała tym, że dwukrotnie nachodzono redakcję, zamiast wezwać redaktora naczelnego z żądaniem dostarczenia nośników. Normalny tryb działania prokuratury wobec świadków to wzywanie ich do siebie. Najście na redakcję wyglądało jakby tam prokuratura spodziewała się co najmniej bandytów lub zbrodniarzy. Niekompetencja polegała na tym, że nośniki pamięci według prokuratury to “taśmy” gdy tymczasem już nagrania Rywina były na nośnikach cyfrowych. Niekompetencja polegała także na tym, że spodziewano się zająć wszystkie nośniki i w ten sposób zablokować publikację. Skutkiem zarówno arogancji jak i niekompetencji był dodatkowo kompromitacja bo cała akcja okazała się nieskuteczna. Prokuratura z ABW spowodowały ogólnopolską awanturę z echami europejskimi, tak że następnego dnia Pan Premier musiał się z tego tłumaczyć. Ale już tego samego dnia i następnego prokurator Seremet “szedł w zaparte”. Według niego wszystko było OK. I to jest dla mnie najbardziej dyskwalifikujące tego Pana. Rozumiem, że musiał bronić swoich ludzi, ale wystarczyło jedno zwykłe słowo “przepraszam”. Nie, za wszelką cenę udowadniał, że jest nieomylny. To jest najgorsza forma arogancji na tle braku kwalifikacji. Byłemu sędziemu a obecnemu prokuratorowi generalnemu nie powinno się wybaczać braku elementarnych kwalifikacji publicznych.wypowiedzenie umowy oc
wypowiedzenie oc Allianz
wypowiedzenie umowy oc Avila
wypowiedzenie umowy oc axa
wypowiedzenie oc benefis
wypowiedzenie oc compensa OK, przekaska intelektualna na dobry poczatek:
USA. Pierwszy dzień nauki. Nauczycielka przedstawia nowego ucznia.
– To jest Sakiro Suzuki z Japonii.
Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi:
– Dobrze zobaczymy, jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie, czyje to są słowa: “Dajcie mi wolność albo śmierć”?
W klasie cisza. Suzuki podnosi rękę:
– Patrich Henery, 1775, Filadelfia.
– Bardzo dobrze, Suzuki. A kto powiedział: “Państwo to ludzie. ludzie nie powinni więc ginąć”?
Znowu Suzuki:
wypowiedzenie oc generali
wypowiedzenie oc gothaer
wypowiedzenie oc hdi
wypowiedzenie oc Hestia
To samo powtarzał dzień później i powtarza do dziś. Krytyka Ministra Sprawiedliwości takiej postawy prokuratury była jak najbardziej na miejscu. Zastosowanie przez prokuraturę nieadekwatnych środków do okoliczności może się zdarzyć, ale upieranie się przy błędzie jest dyskwalifikujące. Talleyrandowi przypisuje się powiedzenie: “…to gorzej niż zbrodnia, to błąd”. Myślę, że dla Pana Seremeta najbardziej honorowym wyjściem byłoby nawet dziś użycie słowa przepraszam, a jeśli go na to nie stać to dymisja. Słyszałem wiele wystąpień publicznych tego Pana i im szybciej poda się do dymisji tym mniejszą cenę osobistej kompromitacji zapłaci. Niestety jakości kwalifikacji publicznych polskich sędziów Pan Seremet, podobnie jak Pani Piwnik nie wystawili najlepszych ocen sprawując swoje urzędy. Na takich stanowiskach potrzebni są ludzie o kwalifikacjach profesora Ćwiąkalskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abraham Lincoln, 1863, Waszyngton.
Nauczycielka do uczniów z wyrzutem:
– Wstydźcie się. Suzuki to Japończyk, a zna amerykańską historię lepiej niż wy!
W klasie zapada cisza i nagle słychać głośny szept.
– Pocałuj mnie w dupę, Japończyku…
– Kto to powiedział? – krzyczy nauczycielka, na to Suzuki podnosi rękę i mówi:
– Generał McArthur w 1942 na Guadalcanal i Lee lacocca w 1982 roku na walnym zgromadzeniu Chryslera.
W klasie jeszcze ciszej…Ktoś szepcze:
– Rzygać mi się chce.
– Kto to ? – Wrzeszczy nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiada:
– George Bush senior do premiera Tasaki w 1991 podczas obiadu.
Jeden z naprawdę już wkurzonych uczniów wstaje i mówi głośno:
– Suzuki to kupa gówna!
A Suzuki:
– Valentino Rossi w Rio na Grand Prix Brazylii w 2002 roku!
Klasa popada w histerię, nauczycielka mdleje, do klasy wchodzi dyrektor:
– Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem!
Suzuki:
– Janusz Korwin-Mikke na obradach Europarlamentu. Bruksela 2014
* * *
Tekst powyzej to komentarz internauty o nicku HIACENTUS pod tekstem: “Śmieciowy dyskurs, bylejakość dziennikarstwa i walki w kisielu”. Czy Olejnik była bezbronna w starciu z Korwin-Mikkem? (tok fm. Wiktoria Beczek 20.05.2014″.
Wklejam go – bo swietny – ku pokrzepieniu serc i przypomnieniu dziennikarzom – takze POLITYKI – ze w Polsce sa wymagajacy czytelnicy/sluchacze/widzowie.
Waldemar
28 czerwca o godz. 3:38 171856
Witam pania redaktor !
W czwartek nieobecna w TOKFM szkoda – innych nie odbieram .
Natomiast co do konferencji prasowych to oddbieram na żywo ,jeśli mam takiego farta i nie czekam nawet na pierwsze pytanie dziennikarza ,szkoda irytacji .
Kompletnie pogubiłem sie ,kto i czy ma racje w sprawie tych podsłuchów .
W Ostatnim numerze Tygodnika NIE zamieszczono rzetelna analize wywodów prezesa NBP Marka BELKI u tego “SOWY ” .
Nieczytany dawno tygodnik J.Urbana źródłem obiektywnej wiedzy ,tego w takim szumie nie wyłowiłbym nigdzie .
Marcin
28 czerwca o godz. 3:56 171859
@ Waldemar
“Nieczytany dawno tygodnik J.Urbana źródłem obiektywnej wiedzy ”
Zgadza sie. Juz w roku 1981 padly z jego ust prorocze slowa: “rzad sam sie wyzywi”. To i sie zywi jak pasozyt kosztem reszty spoleczenstwa za juz 33 letnim przyzwoleniem feudalnego spoleczenstwa przy wtorze feudalnego dziennikarstwa.
mr.off
28 czerwca o godz. 5:08 171861
wypowiedzenie oc interrisk
wypowiedzenie umowy oc liberty Rozumiem, ze wpadl Pan na forum ‘Polityki’ by sobie ulzyc.
Wspolczuje.
Mniej cierpiacym warto przypomniec, ze J.Urban, poza tym, ze od 1956 r. jest ozdoba polskiej zurnalistyki, jest tez od kilkunastu lat czlowiekiem (kapitalistycznego) sukcesu. Milionerem, ktory zarobil swoje miliony, bo ma jaja i olej we lbie.
Na panstwowym garnuszku jest zas od zawsze Pan Prezes i jego poddani/wyznawcy teskniacy za PRL,em, jak Marcin.
wypowiedzenie umowy oc link4
wypowiedzenie umowy oc mbank
wypowiedzenie umowy oc mtu Nagrania wykazaly, ze nasza klasa rzadzaca nie jest najleprzej jakosci, ale wypowiedzi ministrow “sprawiedliwosci” powolujacych sie na Polska Racje Stanu sa wrecz zenujace.
wypowiedzenie umowy oc pzu
wypowiedzenie umowy oc tuw
wypowiedzenie oc uniqa
wypowiedzenie oc warta
wypowiedzenie umowy oc proama
wzór wypowiedzenia umowy oc
wypowiedzenie umowy oc liberty

Tak, NIE J.Urbana to ZRODLO INFORMACJI. Np. nt wojny Zachodu z Rosja na Ukrainie: tylko Urban dal glos drugiejstronie, czyli przedstawicielowi Rosji w NIE (‘O czym milczy Putin’, Maciej Wisniowski) publikujac rozmowe z FIODOREM ŁUKJANOWEM, redaktorem naczelnym wpływowego pisma ?Russia in Global Affairs?, o punkcie widzenia Moskwy na konflikt rosyjsko-ukraiński.
Ale NIE J.Urbana przebila rosyjska stacja telewizyjna z USA dajac dskonala dyskusje dwoch prominentnych politologow: prof. S.Cohen’a i prof. J.J.Mearsheimer’a. Ci co wola wiedziec JAK JEST zamiast wierzyc w propagandowe bajki prorzadowych mediow USA, Polski, itd. moga to zrobic tu:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jackoDołączył: 22 Lut 2012
Posty: 34

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

“Tasmy podsluchowe ?Wprost? uwiarygadniaja Sikorskiego, Rostowskiego, Sienkiewicza, Belke. Pokazujac, ze mysla rzeczowo/sensownie. I wlasnie w kategoriach polskiej racji stanu”
No tak, jakie schizofreniczne spoleczenstwo taki i tez jego rzad. Znaczy ze prywatnie to pan minister uwaza ze Polska to “ch.. doopa i kamieni kupa” natomiast w wywiadach dla takich jak mr.off “zielona wyspa”.
Marcin
28 czerwca o godz. 6:50 171876
@ mr.off
“- ?Cameron ?spier?? pakt fiskalny? ?To zdanie pokazuje, że Sikorski ma głowę na karku i nie klęka przed premierem W. Brytanii??
Trzymajcie mnie bo nie moge!!!!
Od kiedy to trzeba miec odwage by skrytykowac wodza Eskimosow? Czy ten Radzio to jest na etacie u Camerona?
g-ww
28 czerwca o godz. 7:58 171886
Ministrem sprawiedliwości rządzi jego wice.A ten wice to potężna siła jedynej słusznej partii kierowanej przez gengerystów w sukienkach.Im więcej kotłowiska u świeckich tym mniej gadania o pedofilach i danielach.A prezesowe janosiki powinny chwalić ministra i bankiera za walkę ze .znienawidzonymi przez nich oligarchami.
atalia
nieoczekiwanych wydatków, które być może, będzie musiał pokryć danego miesiąca. wyciąga do Klientów pomocną dłoń, w każdym kredycie z takich przypadków.

Jesteśmy polską firmą i działamy w chwilówka na teraz sposób bezpieczny i odpowiedzialny, mając na uwadze dobro i zadowolenie naszych Klientów, zarówno tych, którzy już skorzystali z naszych usług, jak i tych potencjalnych, którzy dopiero do nas trafią. Polska należy do koncernu kredyt bez bik (wcześniej pod nazwą Corp.), który jest światowym liderem świadczącym usługi dla klientów prywatnych i małych przedsiębiorstw na rynku pozabankowym w zakresie kredytów, chwilówek i innych usług finansowych. chwilówki. działa w ramach prawie 1300 punktów obsługi bezpośredniej chwilówki bez bik, a także oferuje szeroki zakres usług finansowych przez telefon oraz online poprzez swoje strony internetowe na terenie Ameryki Północnej oraz Europy – w Stanach Zjednocznonych, Fałszerstwo jest przestępstwem umyślnym . http://kredytgotowkowy.blog.onet.pl/
Nikt nikomu tego nie pozyczki bez bik wykazał ale mielą ozorami o tym głupcy na potęgę.Powinni oni odpowiadać za szkalowanie – zdecydowanie! (Dziwne, pozyczki zły bik że tylko jedna osoba zdecydowała się wystąpić na drogę sądową) No ale to katolicy zapewne a szybkie pożyczki oni przez episkopat zwolnieni z VIII przykazania, niczym “dzieła” rydzyka( tam obszczekać można wszystko- hulaj dusza z pożyczką gotówkową Boga niema).Co do “książeczki” :Stosowano ją od 1991 r. i nikt nigdy nie miał problemów:nagle teraz pisowcy i mohery nie kumały.Ileż to razy komitety wyborcze podkreślały (a komitety PIS i Ziobry oraz rydzyk wbijali do durnych łbów) numery list!I dziś nagle problem?pożyczki chwilowe Kanadzie
Zrają wam na łeb, zikają w oczy – a wy ich bronicie, cóż, murzyńskość zobowiązuje.
No, do roboty, pomimo że zabrali OFE, wydłużyli wiek emerytalny facetom o dwa lata i kobietom nawet o siedem lat, skrócili o rok edukację dzieci, pożyczają miliardy, to i tak wszystko za mało, ciągle brakuje w budżecie. Ale coś wymyślą, aby obywateli Polski tłustych misiów i was chudziaków okraść. Do roboty, wio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama


Wysłany: Czw Mar 12, 2015 22:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ...Kolej do ekranu... Strona Główna -> Twój filmik w sieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

...Kolej do ekranu...  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group